משרד עורכי דין בבאר שבע

משרדי עורכי דין בבאר שבע

משרדנו מעניק ללקוחות מגוון רחב של פתרונות משפטיים יצירתיים, הנדרשים לצורך ניהולו היעיל של כל מקרה ומקרה. אנו מאמינים כי לא קיימים סכסוכים שלא ניתן לפתור, וזאת תוך מתן שירות ייחודי ברמה גבוהה ואיכות מעולה לקהל לקוחותינו. שירותי המשרד כוללים, ייעוץ וייצוג משפטי, ייצוג מול בתי משפט לענייני משפחה, בתי דין רבניים וכן בתי המשפט המחוזיים, עריכת הסכמי גירושין, הסכמים לחיים משותפים וכן הסכמי ממון.

כל הליך משפטי דורש בניית אסטרטגיה נכונה לצורך ניהולו האפקטיבי ואת התאמתה למקרה המשפטי. משרדנו העמיד לנגד עיניו את המחויבות האישית להשגת תוצאות ההליך הטובות ביותר בעבור לקוחותינו. לשם כך אנו פועלים בשיתוף פעולה עם אנשי מקצוע שונים כגון, מומחים, פסיכולוגים, עובדים סוציאליים, חוקרים פרטיים, וזאת כדי להעניק לחוג לקוחותינו מענה איכותי ככל האפשר.

משרדי עורכי דין המתמחים בענייני גירושין

הליכי גירושין הינם הליכים של סערת רגשות, אשר מסוגלים להסיח את דעתכם ולהוביל אתכם להגשת תביעה לבית הדין או בית המשפט הלא נכונים. לכן איבוד עשתונות במקרה זה עשוי לעלות לכם ביוקר, ובכן פנייתכם לקבלת יעוץ משפטי ראשוני יכול לשפר את מצבכם המשפטי. כך למשל:

א. לא בכל הסיטואציות ניתן להגיש תביעת גירושין לבית הדין הרבני. לפעמים לאישה כדאי מאוד להשתמש דווקא בסמכותו של בית המשפט לענייני משפחה במקרה של תביעה למזונות הקטינים ו/או מזונות האישה, ולגבר רצוי להגיש תביעת גירושין לבית הדין הרבני ולהפך, תלוי בנסיבות המקרה הספציפי.

ב. לא בהכרח כל הסכסוכים בין בני הזוג מתנהלים בדרך של מלחמת כל בכל בבית המשפט לענייני משפחה או בבית הדין הרבני, לפי העניין. לעיתים קרובות, וזאת הדרך המומלצת לכולם, כדאי לנצל את המצב הקיים, להחביא את החרבות של המלחמה ולנסות להגיע להסכם גירושין הכולל את כל הסוגיות המשפטיות שבמחלוקת, הדבר שימנע פגיעה בלתי צודקת בילדיכם ובטובתם, יחסוך לכם כסף רב וכו’.

ייעוץ משפטי מקצועי

קבלת יעוץ משפטי מקצועי עוזר לכם לתכנן את המתווה הנכון לניהול הטקטיקה הרצויה שהינכם תנקטו במהלך ההליך והיא במרבית המקרים תוביל אתכם בסופו של דבר להשגת תוצאות ההליך הטובות ביותר.