עורך דין גירושין באר שבע

עורך דין גירושין באר שבע זוגות רבים במדינת ישראל פותחים בהליך גירושין ומגלים כי מדובר בתחום מורכב מבחינה משפטית, הדורש התנהלות מושכלת ומקצועית על מנת להשיג את התוצאות הטובות ביותר. תוצאות אלו ישפיעו ויעצבו במידה רבה את חייו של כל אחד מבני הזוג בעתיד, הן מבחינת טיב קשריו עם ילדיו והן מבחינה כלכלית, כך שהתנהלות נכונה בשלב זה הינה הרת גורל. יתרה מכך, גם איכות חייהם של הילדים תושפע עמוקות מן ההחלטות שיתקבלו בבית המשפט או בבית הדין. לכן, ישנה חשיבות עליונה לפנייה אל עורך דין גירושין באר שבע המתמחה בדיני המשפחה, אשר ילווה אתכם לאורך כל הדרך.

נושאים הנידונים בהליך גירושין

הנושאים הנידונים בתהליך גירושין מתחלקים לשני תחומים עיקריים. הראשון הוא התחום הכלכלי, העוסק בחלוקת רכושם המשותף של בני הזוג כגון דירה, רכב, חשבונות בנק, קרנות וחסכונות. כמו כן נידונים דמי המזונות אותם ישלם הבעל לילדים בהתאם לקריטריונים רבים, כאשר מעבר לכל עומדת טובתם של הילדים לעיני בית המשפט. התחום השני קשור לחזקה על הילדים ולטיב הקשר איתם, ובסמכות בית המשפט להעניק משמורת לאחד ההורים או משמורת משותפת, וכן לקבוע הסדרי ראיה שונים עבור ההורה שהילדים אינם מצויים בחזקתו. על מנת לפסוק בעניינים אלו מסתייע בית המשפט בראיות המוצגות לפניו ובחוות דעת מקצועיות, וככל שמצליח אחד ההורים להציג את טיעוניו בצורה המסודרת והמשכנעת ביותר כך גוברים סיכוייו להגיע לתוצאות הרצויות מבחינתו.

הסתייעות בעורכי דין

כל אדם המצוי בהליכי גירושין מגלה עד מהרה כי עליו להסתייע בייעוץ וייצוג מקצועי, ופונה אל עורך דין המתמחה בדיני משפחה. עורך הדין מסייע לבן הזוג לגבש אסטרטגיית התנהלות מקיפה ויעילה בתיק, מכין אותו לקראת פגישות עם מומחים ואנשי מקצוע, פועל להשגת ראיות התומכות בטיעוניו, מזרז את ההליכים הרבים מול הרשויות, ומייצג אותו נאמנה בבית המשפט או בבית הדין הרבני. כל זאת מתוך מטרה להשיג עבורו את התוצאות הטובות ביותר מבחינתו, הן מהבחינה הכלכלית והן מבחינת המשמורת והסדרי הראייה עם הילדים.