עורכי דין לענייני משפחה בבאר שבע

עורך דין לענייני משפחה בבאר שבע

עו”ד אריה לרנר, הינו בעל תואר במשפטי, וחבר בלשכת עורכי הדין בישראל. משרדנו עוסק ייעוץ וייצוג משפטי ומלווה את הלקוח החל משלב הייעוץ הראשוני ולכל אורך הטיפול עד סיומו. אנו מעניקים ללקוחותינו מגוון רחב של פתרונות משפטיים יצירתיים, המובילים לניהול תיק יעיל ומסודר. במסגרת שירותי אנו מספקים גם ייצוג מול בתי משפט לענייני משפחה, בתי דין רבניים, בתי משפט מחוזיים, עריכת הסכמי גירושין, הסכמים לחיים משותפים והסכמי ממון. המשרד שמח לספק לכל לקוחותיו שירות אדיב ומקצועי.

הליך גירושין

הליך גירושין יכול להיות סבוך ומורכב וכולל בתוכו פרמטרים רבים שצריך לקחת בחשבון. כל צד רוצה להשיג יותר, או לפחות לא להפסיד מהסכם הגירושים ועל מנהל התיק לקבל החלטות מושכלות ולפעול ביצירתיות לרווחיות ושביעות רצונו של הלקוח אותו הוא מייצג.

להליך מסובך זה יש לייחס חשיבות רבה לשיקולי הגירושין, לקיומם של הילדים, ליכולות הכלכליות של בני הזוג ועוד. לכן עליכם להיוועץ עם עורך הדין המטפל בתיק שלכם בנוגע לכל צעד, פעולה ודרישה שאתם רוצים להעמיד וכן לכתיבת הסכם הגירושין שלכם.

הסכם גירושין

במידה וגובשה ההחלטה לפרק את החבילה ולהתגרש, יהיה עליכם לעשות זאת בדרך הנכונה והמקצועית, זאת על מנת לא להשאיר מחלוקות פתוחות לעתיד.

במסגרת כתיבת הסכם הגירושין יהיה עליכם להתייחס לנושאים שעליכם להסדיר:

  • משמורת על הילדים – מי יהיה ההורה שישמור על הילדים ומה יהיו הימים של הילדים אצל ההורה. מה יהיו ההסדרים שיחולו בתקופת החגים, חופשים ועוד.
  • מזונות – קביעת גובה תשלום המזונות, מועדי התשלום וכל כמה זמן יעודכנו.
  • חלוקת רכוש – חלוקה שווה ככל האפשר של הרכוש המשותף בין שני הצדדים.ישנם כמובן פרמטרים נוספים אליהם יש להתייחס. משרדנו מתמחה בדינים משפחתיים והכנת הסכמי גירושין. נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת.